Sosyal Medya Paylaşımları Kapmasında Kişisel Verilerin İşlenmesi Hasta Açık Rıza Metni

Sosyal Medya Paylaşımları Kapmasında Kişisel Verilerin İşlenmesi Hasta Açık Rıza Metni

DR. ŞAFAK GÖKTAŞ olarak Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında istisnaya giren (örneğin kanunlarda öngörülmesi veya sözleşmenin ifası için gerekli olması) haller haricinde, kişisel verilerinizin işlenmesi ve/veya aktarılması kapsamında aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz:

Görüşmeye Gelen Hasta: DR. ŞAFAK GÖKTAŞ’ın 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca fotoğraf ve video görüntüsünden oluşan bilgilerimin reklam ve tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla “Sosyal Medya Paylaşımları Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi Hasta Aydınlatma Metni” yazısında belirtilen amaçlar ve kapsam çerçevesinde işlenmesine, aktarılmasına ve muhafaza edilmesine özgür irademle rıza gösterdiğimi beyan ederim.

DR. ŞAFAK GÖKTAŞ tarafından Sosyal Medya Paylaşımları Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi  Hasta Aydınlatma Metni ile bilgilendirdiğimi, söz konusu hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.

(El yazısıyla okudum, anladım ve rıza gösteriyorum yazılmalıdır.)

_________________________________________________

Ad/Soyad:                                                      Tarih:                                             İmza :

Gönder & Send
TR: Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?
EN: Hello, How may I help you?